% 99.5 Saflık Drostanolone Enant (Masteron) CAS472-61-145 Vücut Geliştirme Takviyeler Ham Steroid Tozları

Ürün Detayları
Ürün adı: Drostanolone Enanthate.
Moleküler formül: C40H5204
CAS No: 472-61-145
Deney:% 99
Menşe Yeri: RongXin, Çin
Kalite standardı: Kurumsal standart
Alias: Drostanolone; Masteron enan, dragontanolone enanthate.
MW: 416.64
Saflık:% 99 toz
Grade: Farmasötik Derece
Ambalaj: Folyo çanta veya tambura.
Tanım: Beyaz Veya Neredeyse Beyaz Kristal Toz
Adedi (Minimum sipariş miktarı): 10gram.
Üretim: Rongxin
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

% 99.5 Saflık Drostanolone Enant (Masteron) CAS472-61-145 Vücut Geliştirme Takviyeler Ham Steroid Tozları


Ürün Detayları

Ürün adı : Drostanolone Enanthate.

Moleküler formül : C40H5204

CAS No: 472-61-145

Deney: % 99

Menşe Yeri : RongXin, Çin

Kalite standardı: Kurumsal standart

Alias: Drostanolone; Masteron enan, dragontanolone enanthate.

MW: 416.64

Saflık: % 99 toz

Grade: Farmasötik Derece

Ambalaj : Folyo çanta veya tambura.

Tanım: Beyaz Veya Neredeyse Beyaz Kristal Toz

Adedi (Minimum sipariş miktarı) : 10gram.

Üretim: RongXin

Kullanımı: Farmasötik malzeme, Steroid hormon, Anabolin. Bir erkek hormonu ve anabolik hormon olarak. Anahtar kelimeler: vücut geliştirme, steroid hormonu, hammadde tozu.

k.jpg

Ürün Açıklaması

Masteron Enant (Drostanolone Enanthate) bir dihidrotestosteron (DHT) bazlı anabolik steroiddir. Drostanolone basitçe yapısal olarak değiştirilen DHT hormonudur. Değişiklik, karbon pozisyon 2'de bir metil grubunun eklenmesiyle oluşur. Bu, hormona, iskelet kasında bulunan 3-hidroksisteroid dehidrogenaz enziminin getirdiği metabolik bozulma sağlamaz. Bu basit yapısal değişim, hormonu çok daha anabolik kılar ve bu da bize Drostanolone verir. Bir kez hormon DHT'den değiştirildikten sonra, bir ester bağlanır ve bu durumda bağlı ester ek Enantattır. Enanthate bir steroid veya ilaç değildir, ancak bir ilaç için kullanılan zamanlama aracından başka bir şey değildir.


Masteron Propionate'de olduğu gibi, Masteron Enanthate, güçlü anti-östrojenik özellikleri taşıyan tek anabolik steroidlerden biri olarak iyi bilinir. Bu anabolik steroid östrojen düzeylerini artırabilir; Aslında vücuttaki östrojen düzeylerini düşürebilir. Bu nedenle Drostanolone yıllarca yaygın olan Drostanolone ve Tamoxifen'in kombinasyonu ile meme kanseri tedavisinde başarılı olmuştur. Vücüt geliştiricileri, östrojen çoğu kez birçok steroid ile kontrol edilmesi zor olduğu için bu özelliği hoş geldiniz ve östrojen düzeylerini düşürerek genellikle kesme aşamasında daha sert ve daha belirgin bir görünüme neden olmaktadır.


Masteron Enanthate, herhangi bir anabolik steroidin en yanıltıcı anabolik ve androjenik derecelendirmesine sahip olsa da, Halotestin ve Anavar'ın yanıltıcı olmamasına rağmen. Drostanolon, androjen reseptörüne beş kat daha büyük thantestosterone'a bağlayıcı bir afiniteye sahiptir ve bu da sadece daha sert bir görünüm vermez, aynı zamanda yağ kaybı üzerinde olumlu bir etkisi olabilir. Tüm anabolik steroidler metabolik hızın iyileştirilmesine yardımcı olabilir, ancak güçlü androjen bağlanma afinitesine sahip olanlar direkt lipoliz üzerinde etkili olabilir.


Masteron Enanthate (Drostanolone Enanthate) 'nın kalitesini istiyorsanız, Rongxin Company'yi seçin.


Masteron Enanthate (Toz) 'un Faydaları

1, Masteron-Enanthate'in yararları büyük oranda yalın ve sert üç deyişle özetlenebilir. Performans artırıcı ve göğüs kanseri hastasının dışında, steroidi dönüştüren mükemmel bir fiziksel olduğu için Masteron ile takviye eden bir vücut geliştirme niteliğinin performans arttırıcıları olacaktır ancak bir şişede bir mucize değil. Oldukça hafif derecede androjenik derecelendirmeye sahip olsa da, anlattığı hikaye oldukça farklıdır, çünkü oldukça iyi bir şekilde sertleşecektir. Üstelik, Masteron-Enantate doğası gereği, doğrudan lipoliz teşvik ederek genel metabolik aktiviteyi etkiler; Hayır, bu faydaları sunan tek steroid değil, en güçlü olanlar da bunlar büyük oranda özelliklerdir.


2, Masteron-Enanthate gerçekten yalnızca dışarı doğru eğilmesi ve sertleşmesi amacına hizmet ettiğinden, genellikle yalnızca rekabetçi vücut geliştirme dünyasında kullanılan steroidi ve bunu yalnızca bakmak ve daha iyi hissetmek için performans artırıcı nitelikte olan steroidleri göreceksiniz; Sporcu sıçanı. Performans atletizm dünyasında kullanılan bir çok Masteron bulamazsınız; Futbolcu, beyzbol oyuncusu ya da saha atletleri için bir sürü amaç yoktur; Tabii ki, bazıları Masteron'la dalabilir ancak çoğu, amaçlarına hizmet eden diğer anabolikleri seçecektir. Bununla birlikte, vücut geliştiricisi için bu anabolik steroid, bir şovda birinci ve ikinci arasındaki fark olabilir; Sonuçta, başarılı bir vücut geliştirici olmanın pek çok faktörü var olmakla birlikte, sertlik ve nihai yalınlık başlıca kaygılardan ikisidir. Sonuçta bu, saf vücut geliştirme steroidini neredeyse uygun bir şekilde etiketleyebildiğimiz birkaç anabolik androjenik steroidden biridir. --- RongXin Şirketinden.


Rongxin Bio-Tech şirketinin Rekabet Avantajı:

付款 .png


Emirlerinizi Nasıl Giderirsiniz?

流程 .png

Paket ve Depolama


bzt.jpg

Sertifikalarımız

QQ 图片 20170315140316.jpg

Fabrikamız

i 哦 .jpg

İletişim bilgileri

Şirket posta kutusu: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18729210590

% 99.5 saflığımızdan drostanolone enanthate (masteron) cas472-61-145 vücut geliştirme ham steroid tozları tamamlarsa hoşnut olursanız, fabrikamızla iletişime geçebilirsiniz. Yüksek kalitede gelirken, satılık yüksek kaliteli somatropin ürünleri en iyi seçiminiz olmalıdır. Bizden sıcak satış ürünlerini satın almak veya toptan olmaktan çekinmeyin.

Sorgulama