Tarihimiz

Rongxin biyo-tech Co Ltd odaklanmıştır en kaliteli steroid hormonesandAPIs.We steroid hormon birkaç yıldır Çin'de uzmanlaşmış Üretici vardır. Ürünlerimizi tüm dünyada satılan artık tüm müşteriler Ürünlerimizin kalitesi gibi.

Fabrikamız:

2009 yılında kuruldu, Hongkong RongXin Bio-Tech Co Ltd ile sadece bir göreve başladım: deneyimli chemicallypurest anabolik steroid ham tozlar, insan büyüme hormonu, insan büyüme peptidler ve API'leri dünyaya.

Ürünlerimiz zevk önemli globalgrowth son birkaç yıl içinde stratejik Asya andbeyond boyunca köklü distribütörleri ile hizalayarak.

Hong Kong'da dayalı genel merkez ile bizim marka ve itibar ile eş anlamlı hale gelmiştir dayanamayıp deliveringtop kaliteli ilaç sınıf ürünler var. Biz sürekli olarak her iki standart ürün ve işimizi geliştirmek üzerinde duruluyor.


Ürünlerimiz en iyi kalite için geçerli iyi üretim uygulamaları (GMP) tesisimizde üretilmektedir. Rongxin biyo-teknoloji Ayrıca operasyonları tüm yönleriyle en yüksek kalite standartlarına bağlı kalmak emin olmak için ISO 9001 Yönetmeliği ile uyumludur.

Ürünümüz

Rongxin biyo-tech co., Ltd ürünleri aşağıdakileri içerir:

1, steroid hormonlar, testosteron Serisi ürünler, Boldenone serisi steroidler, Nandrolone serisi steroidler, Trenbolone serisi steroid ve benzeri gibi.
2, insan büyüme hormonu andpeptide hormonu.
3, API ve steroid hormonlar, ara ürün.
4APIs ve ara ürün.
5, vücut geliştirme hormonlar yağ yakma
6, kanser tedavi Anti östrojen steroid hormon ham tozlar

Tüm ürünlerimizÜrün uygulama

Ürünlerimiz importantusage:

1, ilaç fabrikası

2, vücut geliştirme alanı.

3, kilo kaybetmek.

4, artış kas.

5. belgemiz

Kalite kontrol:

Kalite bizim hayattır! Tüm ürünler AsepticLaboratory içinde GMP standartlarına göre üretilmiş. ISO9001 onayladı. Ayrıca, biz tam s. A. andamp var; S. C. sistem. Biz yetkili eIimizde aletleri, analiz etmek ve kontrol ürünleri HPLC, GC ve UV Spektrofotometre gibi analiz kendi.

Top, istikrarlı ve güvenilir kalite garantilidir! Hongkong RongXin biyo-teknoloji A.ş. seçin, Ltdto işbirliği en iyi seçimdir.


Bizim hizmet

Sonra mükemmel satış hizmeti:

Müşterilerimizin iyi hizmet vermek için ürünleri tek tek satış önce kalite kontrol için test edilmektedir.

Biz sadece bizim ürünleri satmak. Müşterilerimize yardımcı olmak ve onlarla büyümek için daha önemlidir.

Avantajları:

En kaliteli, en iyi Hizmetleri, en uygun fiyatlarla, güvenli nakliye ve izin customertop memnuniyeti.


QQ图片20170320180727.jpg